Menu
Your Cart
PROFIGUMA 2021
FOR GUM`S
325 грн./м2
PROFIGUMA 2021
Гумове покриття для дитячих майданчиків
385 грн./м2
PROFIGUMA 2021
Безшовні гумові покриття
За низькими цінами
PROFIGUMA 2021
Гумове покриття для спортивних майданчиків
350 грн./м2

КАТЕГОРІЇ

Чому варто вибрати травмобезпечне гумове покриття від виробника ProfiGuma

Травмобезпечне гумове покриття

Для облаштування спортивних або дитячих майданчиків, де висока ймовірність отримання різних травм, потрібно використовувати високоякісне гумове покриття. Наша компанія-виробник готова допомогти кожному клієнту визначитися з правильним вибором і замовити необхідну кількість плитки для монтажу на всій площі ділянки. Ми займаємося виробництвом сучасних, зносостійких покриттів, виконаних з гумової крихти.

Розмір гумової плити становить 1000х1000 мм, що дозволило досягти наступних переваг:

  • У 4 рази менше швів у порівнянні з плитками розміром 500х500 мм або ще менше.
  • Простий і швидкий спосіб монтажу. Ми пропонуємо своїм клієнтам послугу «монтаж під ключ», що дозволяє виключити ймовірність самостійного укладання або тривалих пошуків бригади працівників.
  • Покриття має цілісний зовнішній вигляд і вважається досить практичним, як безшовне покриття для підлоги.

З огляду на технічні характеристики представленої продукції, її можна використовувати не тільки в закритих приміщеннях, а й також на вулиці – на відкритих майданчиках.

Резинове покриття успішно застосовують в процесі облаштування дитячих і спортивних майданчиків, для спортивних комплексів і фітнес-центрів, для дому та ландшафту, для басейнів, в аквапарках.

Армована продукція розрахована на експлуатацію для облаштування футбольних, баскетбольних полів. В результаті відбувається процедура армування з застосуванням геотекстилю: матеріал фіксують за допомогою клейового складу в нижній шар гумової плитки. Таким чином, продукція повністю компенсує всілякі температурні розширення, відрізняючись високими показниками міцності. Плитку великого формату особливо зручно монтувати на великих площах.

Чому клієнти обирають нашу продукцію?

Вся представлена ​​продукція наділена необхідними експлуатаційними властивостями, завдяки яким гумову плитку можна вважати універсальною, зносостійкою та практичною.

Розібратися з тим, чому наша гумова плитка, ціна якої вказана за 1м2, користується особливим споживчим попитом допоможе кілька вагомих причин:

  • Стійкість до всіляких атмосферних опадів – матеріал не боїться дощів, снігу, УФ-променів, різких температурних перепад.
  • Велика кількість розмірів, товщини та відтінків кольору.
  • Максимально можливий захист від травм і наявність чудових амортизувальних властивостей.
  • Застосування вдосконаленої тришарової формули при створенні лицьового шару.
  • Простий монтаж і подальше прибирання.

Підлогове покриття з гумової плитки можна замітати, мити із застосуванням відповідних миючих засобів. Поверхня не вбирає бруд, пил та інші сторонні компоненти, а тому з легкістю очищається без особливих зусиль.

Наші спеціалісти допоможуть розрахувати необхідну кількість матеріалу для майбутнього монтажу на конкретній території. Ми пропонуємо оперативну доставку товару по всій території України, а також можливість обрати різні відтінки під замовлення з гарантією від виробника.