Menu
Your Cart

Для футбольних та баскетбольних полів (армоване)


Гумове покриття для футбольних і баскетбольних полів (армоване)

М'яке гумове покриття для спортивних майданчиків спочатку було створено для того, щоб забезпечити безпечні умови для всіх спортсменів. Під час гри в футбол чи баскетбол гравці часто отримують травми, падають, вдаряються об поверхню підлоги. Щоб ліквідувати небезпеку серйозних травм, рекомендується звернути увагу на унікальні плитки, виконані з міцної гуми розміром 1000х1000 мм.

У продажу такі вироби представлені з різними показниками товщини на вибір:

  • 10 мм;
  • 20 мм;
  • 30 мм.

Наша компанія-виробник пропонує в продаж гумову плитку для спортивних майданчиків з додатковим армуванням, завдяки застосуванню популярного синтетичного матеріалу геотекстилю. Такий матеріал був надійно приклеєний в нижній шар покриття, за рахунок чого вдалося домогтися наступних важливих характеристик готових виробів:

  • Компенсація температурних розширень.
  • Швидкий і простий монтаж, що виключає проведення тривалих підготовчих робіт.
  • Підвищені показники міцності.
  • Завдяки величезному формату (1000х1000 мм), гумове покриття товщиною 20 мм вважається ідеальним замінником для плиток розміром 500х500 мм з товщиною 30 мм. Це особливо актуально для облаштування величезних територій.
  • Для виконання монтажних робіт не потрібен досвід або наявність спеціальних знань. В результаті готова поверхня виглядає практично як безшовна конструкція – в 4 рази менше швів в порівнянні з експлуатацією плиток менших розмірів.

Все це дозволяє досягти ідеальної геометрії кутів, діагоналей. За рахунок величезного розмаїття відтінків кожен замовник може самостійно визначитися з тим, якого кольору буде майбутній футбольний або баскетбольний майданчик.

Особливості та властивості застосування сучасних спортивних покриттів

Спортивне покриття для баскетбольного майданчика виготовляється із застосуванням сучасного методу холодного пресування гумової крихти. До цієї консистенцію також додають необхідний компонент у вигляді поліуретанового клею. В результаті вдається домогтися необхідного антиковзаючого ефекту та при цьому забезпечити чудове зчеплення з поверхнею: під час гри в баскетбол виключена ймовірність частих падінь гравців, незалежно від якості підошви на їх спортивному взутті.

Температурні показники, при яких може експлуатуватися гумова плитка, варіюються від -40 до +50 градусів. Таким чином, представлене покриття відмінно підходить для відкритих футбольних і баскетбольних майданчиків, адже воно не втрачає свою еластичність, пружність навіть в холодну пору року.

Вся продукція має необхідні висновки санітарно-епідеміологічної експертизи. Матеріал не виділяє в атмосферу ніяких токсичних компонентів навіть при тривалому нагріванні під сонячними променями. Тому плитка вважається безпечною для здоров'я людей і навколишнього середовища в цілому. Для швидкого прибирання спортивних майданчиків можна використовувати шланг з водою, віники, а в зимовий період – скребки або лопати з дерева, пластика.

Показано з 1 по 12 із 33 (всього 3 сторінок)