Menu
Your Cart

Доставка та Оплата

Доставка

 1. Транспортною службою «Міст Експрес» - особливі умови для наших клієнтів -20% на доставку!!! Продукція пакується нами на складі і віддається «Перевізнику» на палетах. Паллета входить у вартість товару, тому замовник має право залишати її собі і зберігати на ній гумове покриття.
 2. Рештою службами - Делівері, САТ, Нічний експрес на загальних підставах.
 3. Нова пошта - просимо враховувати, що вага плити 6.5,10.5,18.5,24.5 кг один метр квадратний. Плита упаковується на палеті. Тому вартість перевезення у Н, П, завжди велика.
 4. Адресна доставка - в наш час дуже доступна послуга від «перевізників» в середньому 100-200 грн за виїзд. Плюси очевидні: ви прийняли гумову плитку у себе на об'єкті, не завантажуєте - розвантажуєте два рази в свою або найману машину, не стоїте в чергах на видачу вантажу.
 5. Попутний транспорт, доставка збірним вантажем через диспетчерів. Коли обсяг поставки гумового покриття не роздрібний, а більше 200-300 м.кв. вигідніше використовувати логістику міжміських «збірних» перевезень. Наш логіст підбере підходящий варіант доставки і погодить з Вами час день і вартість. Єдиний мінус - паркан вантажу може бути не «день в день».
 6. Самовивіз зі складу з 9.00 до 17.00
 7. Доставка по Харкову 500 грн в будь-який кінець міста газелями.

Оплата

 1. Оплата за договорами з ПДВ або по рахунок - фактурі.
 2. Оплата на ФОП 2 або 3 групи.
 3. Оплата на картку ФОП.
 4. Накладений платіж від «Транспортників» по ​​передоплаті в розмірі вартості доставки «туди-назад».