Menu
Your Cart

Для дитячих майданчиків


Гумове покриття для дитячих майданчиків

З метою безпеки використовується спеціальна гумова плитка для дитячих майданчиків підвищеного ступеня міцності. Активні ігри часто призводять до отримання всіляких травм на асфальтних доріжках, а тому рекомендується використовувати відповідне демпфіруюче покриття з еластичними властивостями, здатне мінімізувати кількість дитячих розбитих колін.

Гумове покриття для дитячих майданчиків особливо важливо використовувати біля:

  • атракціонів;
  • різних гірок;
  • зон, де проходять активні ігри;
  • мотузкових містечок;
  • шведських стінок та інше.

Це безальтернативний спосіб уберегти власне чадо під час ігор з іншими дітьми. Останнім часом такі плитки можна все частіше зустріти не тільки на вуличних майданчиках, а й також у дитячому садку, в школі. Завдяки різноманітності всіляких відтінків, вдається підібрати резинове покриття для дитячих майданчиків різноманітних кольорів. Це дозволяє успішно комбінувати відтінки між собою, створюючи оригінальні комбінації.

Наша компанія є виробником гумової плитки та пропонує в продаж моделі не тільки різних кольорів, але й також різної товщини: 10 мм, 20 мм і 30 мм. Вибір залежить від інтенсивності експлуатації матеріалу в майбутньому, а також загальної прохідності ділянки, де буде використана така плитка.

При виробництві ми застосовуємо вже давно перевірені та сертифіковані матеріали з Європи, а саме: поліуретанові сполучні компоненти від французького виробника і гумова крихта SBR від польських, італійських брендів. В результаті вдається створити високоякісне, надійне та екологічно чисте покриття, яке не представляє ніякої небезпеки для здоров'я маленьких дітей, дорослих і навколишнього середовища в цілому.

Переваги використання гумових покриттів

За своєю структурою гумове покриття для дитячих майданчиків, ціна якого залежить від товщини шару, нагадує губку. При правильному монтажі з урахуванням певного кута нахилу можна виключити додаткове використання дренажної системи. В результаті дощова вода проходить крізь покриття, а тому на поверхні ніколи не будуть збиратися калюжі.

Однак це далеко не всі особливості даної плитки, серед переваг варто виділити ще кілька:

  • Матеріал не боїться реагентів і вважається повністю стійким до атмосферних опадів.
  • Високий ступінь безпеки вдалось досягти за рахунок антиковзаючого верхнього шару. Навіть при намоканні верхній шар залишається не слизьким, а тому виключена ймовірність падіння.
  • Наявність чудових амортизувальних властивостей і приємні відчуття при ходьбі, як у взутті, так і босоніж.
  • Посилена конструкція, завдяки застосуванню вклеєного поліестеру.

Резинове покриття майданчиків, ціна якого відрізняється особливою демократичністю, можна придбати в нашій компанії та додатково скористатися послугою «монтаж під ключ». Незважаючи на простий спосіб монтажу, виконання всіх завдань найкраще довірити кваліфікованим і досвідченим спеціалістам.

Показано з 1 по 12 із 32 (всього 3 сторінок)