Menu
Your Cart

Для спортзалів та спорткомплексів (серія PRO)


Гумове покриття для спортзалів і спорткомплексів (серія Pro)

Резинове покриття для спортзалу відрізняється певним набором критеріїв, завдяки яким таке покриття для підлоги відрізняється від всіх інших плит, що використовуються в різних приміщеннях. В першу чергу до цих плит пред'являють особливі вимоги щодо травмобезпеки – вони обов'язково повинні бути досить пружними та мати необхідний антиковзаючий ефект.

Сучасна серія Pro від нашої компанії-виробника – це якісне гумове покриття для спортзалу різної товщини. На вибір замовника запропоновано три основні варіанти:

  • Плити товщиною 6 мм.
  • Плити товщиною 10 мм.
  • Плити товщиною 20 мм.

Для порівняння: плити товщиною 6 мм і 10 мм в Україні не робить жоден виробник, тому остаточна ціна на дану продукцію – поза конкуренцією. Монтаж даних виробів може здійснюватися на бетонну поверхню.

Для залів і спорткомплексів використовується спеціальне спортивне покриття серії Pro, яка відрізняється наявністю зносостійкої лицьовій поверхні. Таким чином, плитку можна використовувати в залах з великою прохідністю, де постійно доводиться працювати з важкою вагою, металевими предметами, які регулярно падають на поверхню підлоги. При виробництві наша команда спеціалістів використовувала дрібну крихту, яка допомогла досягти необхідних переваг і остаточних технічних характеристик.

Спортивне покриття для підлоги представлене у вигляді величезних плит розміром 1000х1000 мм. Такий великий формат особливо актуальний при укладанні на величезних територіях. В результаті монтажні роботи виконуються максимально оперативно та легко. При цьому вдається досягти ідеально рівної геометрії кутів і діагоналей, а по завершенню монтажних процесів на поверхні підлоги утворюється практично безшовне покриття.

Основний список достоїнств сучасних гумових покриттів

Універсальна гумова плитка для спортзалу відрізняється наступним набором важливих переваг, завдяки яким вона є затребуваною та популярною в колі широкої аудиторії споживачів:

  • Підвищені показники стійкості до механічних пошкоджень і певних навантажень, а також – пружність, еластичність матеріалу.
  • Наявність антиковзаючої поверхні та високої амортизації покриття.
  • Відсутність відблисків, завдяки використанню гумових плиток з матовим напиленням.
  • Високі показники зносостійкості, адже основними характеристиками продукції є надійність і міцність.
  • Стійкість до шипованого взуття, води, побутової хімії. В результаті таке підлогове покриття можна регулярно мити із застосуванням стандартного набору мильних засобів.
  • Простий і швидкий процес монтажу.

Гумове покриття виключає ймовірність отримання різних травм під час проведення тренувань в залі, а за рахунок амортизуючого ефекту заняття можуть проходити максимально ефективно та безпечно. При цьому така плитка зберігає свій чудовий зовнішній вигляд протягом тривалої експлуатації в умовах регулярних інтенсивних навантажень.

Показано з 1 по 12 із 27 (всього 3 сторінок)