Menu
Your Cart

Для басейнів та аквапарків


Гумове покриття для басейнів і аквапарків

Відпочинок біля басейну або в аквапарку завжди асоціюється з приємним проведенням часу. Але зіпсувати задоволення від купання може холодне та слизьке покриття на виході з басейну. Щоб виключити такі негативні наслідки, рекомендується використовувати спеціальне гумове покриття для басейну.

Аквазону в спортивних комплексах, відкритих басейнах або аквапарках можна оформити, використовуючи сучасне покриття для підлоги з щільної гуми. Це досить великі плитки розміром 1000х1000 мм, товщина яких наступна:

  • 10 мм;
  • 20 мм;
  • 30 мм;

Товщина залежить від того, на яку поверхню відбувається майбутній монтаж, а також від необхідного рівня захисту, щоб в подальшому виключити отримання травм на мокрих ділянках, при виході з басейну.

Наша компанія-виробник пропонує в продаж унікальне гумове покриття з високими показниками щільності, які досягають близько 1000 кг/м3. Це справжня гарантія високої якості і необхідних запасів міцності в цілому.

Серед основних характеристик такої поверхні варто відзначити:

  • У 4 рази менше швів після укладання в порівнянні з гумовими плитками розміром 500х500 мм більшої товщини.
  • Простий і швидкий процес монтажу, який виконує наша команда професіоналів.
  • Після монтажу покриття своїм зовнішнім виглядом нагадує повноцінну безшовну конструкцію для підлоги. Всього цього вдалося досягти за рахунок мінімальної фаски – цілісна та монолітна поверхня.
  • Підвищені показники зносостійкості, завдяки яким вдалося подовжити експлуатаційний термін всієї продукції – від 10 років і більше без потреби робити заміну або ремонт.

Монолітний лицьовий шар значно спрощує процедуру регулярного прибирання території біля басейнів і в аквапарку. Для цього можна скористатися шлангом для поливу, щоб прибрати бруд з поверхні, а також використовувати стандартний набір побутової хімії для обробки території.

Основні властивості гумової плитки біля басейнів

Гумова плитка для басейну відрізняється різноманіттям кольорів, що дозволяє успішно експериментувати та створювати оригінальний екстер'єр. Від конкретної товщини буде залежати комфорт пересування і, відповідно, м'якість покриття, по якому можна пересуватися навіть босоніж.

Однією з найважливіших переваг є те, що такі вироби вважаються екологічно чистими, вони швидко висихають на сонці та не вбирають в себе бруд, пил, воду. Таким чином, всередині не розвиваються різні бактерії, не з'являється цвіль і грибок, що особливо важливо при підвищених показниках вологості.

Покриття для басейнів не здатне ковзати при намоканні. Навіть при падінні приземлятися на гумову «подушку» набагато безпечніше, ніж на поверхню бетону або керамічної плитки. Такі вироби з дрібної крихти чудово пружинять, тим самим захищаючи суглоби від струсів під час бігу, ходьби. При цьому матеріал можна використовувати для відкритих майданчиків, завдяки його морозостійкості: збереження всіх необхідних властивостей при температурі до -40 градусів.

Показано з 1 по 12 із 20 (всього 2 сторінок)