Menu
Your Cart

ЧАВО

1. ЩО краще -холодное пресування або гарячіше для гумової плитки?


Кожен метод при правильному підході має право на життя - необхідно тільки точно дотримуватися технологічного циклу і застосовувати правильні поліуретанові клея. Гарячий метод націлений на високошвидкісне виробництво і за рахунок інтенсивної температурної дії плитка виходить дещо жорсткіше і менш еластична. Ми використовуємо "холодний метод" тому що він більше прогнозований і полімеризація поліуретану проходить правильніше без "штучного старіння" хоча це і довше по технологічному циклу.

2. Яку товщину для укладання на тверду основу (спортзали т.д) вибрати?


Для спортзалів, кроссфитов, фитнес залів товщини покриття 6 і 10 мм цілком достатньо. Лише в деяких випадках(зона свобдных вагів, поверховість, додаткова віброшумоізоляція) варто застосовувати гумове покриття 20 мм. У виняткових ситуаціях - скидання штанги на спеціальних подіумах або спеціалізованих зонах - товщина може доходити і до 100 мм

Багато продавців і виробників настоюють на застосуванні товстої плитки 20,30 мм тільки тому, що не роблять десяти міліметрове покриття. Часто оперують словами, що воно "міцніше". Насправді воно просто товще. Слово "міцніше" дуже складно правильно витлумачити- міцніше, це коли плитку розривають в різні боки? Чи коли ріжуть ножами? Чи коли на неї падає загострений важкенний предмет? У спортивному житті підлогового покриття такі випадки практично не можливі. Про міцність правильніше говорити в розрізі зносостійкості лицьового шару гумової плитки і її демпфування. Ми робимо спеціальну лінійку покриття PRO - відрізняється застосуванням в лицьовий шар спеціальної дрібної фракції крихти SBR 0.5-1 мм і підвищеній щільності плити.(10.5 кг важить 10 мм плитка). Переваги очевидні- практично монолітна, не слизька, легка в прибиранні, зносостійка поверхня. Клієнти називають її "неубивашкой".

3. Чому ви радите для укладання на вулицю на "гарцювання" 20 мм, а багато хто рекомендує мінімально товщину 30 мм?


Згодні, радимо 20 мм. Досвід експлуатації нашого покриття говорить про те, що 20 мм дійсно досить для відкритих майданчиків. Різниця з іншими плитками у розмірі 1000-1000 мм, високій щільності(18.5 кг м.кв.) і армуванні (150грамм/м.кв.) поліестером в нижній частині плити. Погодьтеся, вартість покриття при кошторисі майданчика 500-1000кв.м м'яко кажучи має значення при тому ж і кращому результаті. Бонусом клієнт отримує менше швів по площі( менше в 4 рази.) із за великого розміру плити.

4. Чи є сенс брати товсту гумову плитку 30 мм і більше?


Якщо Ви думаєте, що придбання товщого гумового покриття прибере необхідність підготовки основи під укладання - то Ви помиляєтеся. Згадайте, Ви не раз бачили ту, що просіла хвилями або ямами бетонну тротуарну плитку завтовшки 40 або 60 мм? Означає міцність матеріалу і товщина тут не причому. Як якісно і не дорого підготувати "м'яку основу" розкажуть наші менеджери.

5. А гарантія є ?


Є, три роки. Природно, дотримуючись умов експлуатації.

6. А який термін служби гумової плитки?


Плитку, якій вже 8 років ми бачили на "об'єктах", природне покриття вже потребує санації. Хороша новина для Замовників - гумове покриття не треба викидати якщо воно трохи витерлося згори і втратило колір. Його можна перефарбувати поліуретановими компонентами і воно прослужить ще дуже довго. І так можна робити неодноразово. Плюси цієї операції - яскравий колір і підвищена зносостійкість. У інтернеті бачили статті, де "сусідні" виробники заявляють термін служби 25-40 років. Більше схоже на рекламний хід, чим на правду. Так само старе гумове покриття є відмінною основою для укладання безшовного покриття.

7. Як правильно вибрати гумову плитку за якістю?


Слухайте серце .... жарт! В перших, по вазі плитки можна зрозуміти скільки в неї вклали матеріалів і яка якість запресування, чим вище вага, тим відповідно якісніше. Може здатися що така плитка не досить "м'яка", але пресується нижній і верхній шар одночасно - відповідно верхній шар в плиті з малою вагою більше рихлий. А саме верхній шар відповідає за зносостійкість. Друге - геометрія плити- дуже важливо для укладання - це зрозуміло і без коментарів. Третє - армування плити - це компенсація температурних розширень, які є у кожного предмета і відповідно підвищення міцності. Четверте - фракція крихти в лицьовому шарі - зносостійкість і колір. П'яте - улюблений відеотест багатьох продавців в інтернеті - це "вигин плити". Плиту гнуть навпіл і вона не тріскається. Побічно показується кількість клею в покритті. Тільки зовсім поганий продукт репне відразу. У більшості своїй, це постановочні відео людей, які хочуть залякати потенційного клієнта і створити ареол "експертів". Ми відправляємо зразки покриття(один метр квадратний) згорнутий в рулон для економії місця, але хвалитися цим і в голову не приходило. Шосте - для вулиці і внутрішніх приміщень технологія виробництва гумового покриття різна, але про це не багато хто говорить або не знає. Сьоме - форма оплати, якщо у виробника немає розрахункового рахунку і він не платник ПДВ, ймовірно обсяги виробництва малі. І великі або середні споживачі з ним не працюють. Відповідно якість і гарантії під знаком питання. Гроші виманюються "на карту". Не завжди, але часто. Восьме - наявність сертифікатів СЭС і інших документів(ТУ, лабораторних досліджень). Не найвирішальніша стаття, але показує рівень виробника. Адже робиться це для роботи з корпоративним великим клієнтом. "Дешевої китайської плитки" в Україні немає! Китайський виробник робить закупівлі гумової крихти теж як і ми - в Європі, тому логістика у них страждає, а ще привезти до нас, розмитнити, і т.д....

8. Чому Ви не відправляєте "післяплатою" без передоплати?


Як серед продавців, так і серед покупців є недобросовісні замовники. Чине обдумано замовив продукцію, або помінялися плани, або витратилися гроші, або поїхав, одним словом причин може бути багато. Для цього ми просимо передоплату у розмірі доставки "туди - назад" будь-яким зручним способом - на розрахунковий рахунок, на карту ФОП. Іншу суму вказуємо в післяплаті. Вага покриття значна і відправки в "порожнечу" оберталися раніше для нас непотрібними витратами. Просимо зрозуміти правильно!