Menu
Your Cart

Для дому та ланшафту


Гумове покриття для дому та ландшафту

Уже давно в минулому думка про те, що плитка з гуми є далеко не найкращим рішенням при облаштуванні ландшафту. Завдяки активному впровадженню сучасних технологій, інноваційних матеріалів, гумове покриття для дому стало дійсно практичним, зносостійким та надійним рішенням, успішно замінюючи інші раніше популярні варіанти.

Водонепроникні вироби випускаються в різних відтінках кольору певної товщини:

  • 10 мм;
  • 20 мм;
  • 30 мм.

Найчастіше гумова плитка для дому використовується в процесі облаштування садових і паркових доріжок, відкритих терас, балконів і лоджій, альтанок (відкритого або закритого типу), веранд та інше.

Відзначають кілька важливих експлуатаційних властивостей таких сучасних рішень:

  • Можливість впоратися з великими навантаженнями – може експлуатуватися на ділянках з великою прохідністю.
  • Захист від травм при падінні, що особливо важливо для майданчиків, де часто бігають, грають маленькі діти.
  • Тривалий експлуатаційний термін, який становить не менше 10 років.
  • Стійкість до різких температурних перепадів дозволяє застосовувати гумову плитку для саду протягом усього року.
  • Наявність чудових амортизаційних, ортопедичних властивостей – по даній поверхні приємно ходити навіть босоніж.
  • Безпека та екологічність –  плитка гумова для садових доріжок виконана з екологічно чистих матеріалів, які не здатні представляти небезпеку для навколишнього середовища та людини в цілому.

В процесі експлуатації вдається з легкістю здійснювати прибирання даної поверхні із застосуванням віника, шлангу для поливу, пневмомашин, які використовуються для здування листя та бруду з ділянки. Гумове покриття для підлоги не вбирає воду та досить швидко висихає після миття. Виконуючи прибирання території, можна використовувати стандартний набір побутової хімії.

Облаштування прибудинкової території

Гумове покриття для двору на сьогоднішній день є одним з найбільш вдалих рішень з точки зору сучасного ландшафтного дизайну. У процесі створення кожного окремо взятого виробу наша компанія використовувала вже перероблену гумову крихту зі сполучним компонентом – поліуретановий клей. В результаті вдалося домогтися високоякісної та надійної текстури, яка має антиковзаючий ефект. Таким чином, поверхня плитки залишається безпечною навіть під час дощу або мокрого снігу, виключаючи ймовірність частого падіння на цих ділянках.

Гумове покриття для двору, ціна якого представлена ​​на сайті нашої компанії-виробника, з легкістю справляється з температурними показниками, що варіюються в межах від -40 до +50 градусів. Крім того, після укладання виходить практично безшовне покриття, завдяки якому вдається домогтися максимального естетичного ефекту. Вибір цієї плитки залежить від особливостей екстер'єру на кожній ділянці, адже ми пропонуємо покупцям різнокольорові варіанти, які можна використовувати окремо або успішно комбінувати між собою.

Показано з 1 по 12 із 31 (всього 3 сторінок)