Menu
Your Cart

Для ступенів та вхідних груп


Гумове покриття для ступенів і вхідних груп

Взимку і в міжсезоння місцями підвищеної небезпеки є пандуси, сходи на вході в різні заклади громадського харчування, в аптеки, магазини та інші установи. Саме з цієї причини рекомендується використовувати гумову плитку на сходи, яка представляє собою спеціальні антиковзні накладки.

Використання даної продукції допомагає мінімізувати можливі ризики, виключаючи часті падіння на слизькій, мокрій поверхні, отримання травм різного ступеня тяжкості. У продажу запропоновані різні вироби, які відрізняються кольорами, розмірами та товщиною. Всі ці характеристики в подальшому визначають майбутні умови експлуатації покриттів:

 • для крутих схилів;
 • для пандусів;
 • для вуличних сходів;
 • для тамбурів;
 • для ганку та інше.

Гумове покриття на сходи не здатне вбирати вологу, пил, бруд, що спрощує його процес чищення. Після дощу та мокрого снігу поверхня досить швидко висихає природним чином.

Для регулярного прибирання сходів рекомендується скористатися наступним набором інструментів:

 • Віники.
 • Шланги для поливу.
 • Скребки, лопати або совки, виконані з пластику чи дерева, які не зашкодять гумовому шару (лицьовій поверхні матеріалу).

Таким чином, для початку плитку можна замести, збираючи все листя, сміття і дрібний пил, а потім вимити під проточною водою зі шлангу. У зимовий період доцільно використовувати лопати та скребки, щоб очистити майданчики від снігу або від замерзлого льоду.

Це безпечне та екологічно чисте покриття для вуличних ступенів, зроблене з безпечної сировини, в складі якої відсутні токсичні компоненти. Тому навіть при нагріванні такої поверхні на сонці у навколишнє середовище не будуть виділятися негативні для здоров'я людини речовини.

Переваги застосування гумової плитки для сходів

Гумові покриття для пандусів та ступенів відрізняються певними перевагами, які важливо врахувати перед здійсненням покупки:

 • Високий рівень безпеки, що виключає отримання травм на мокрій, слизькій поверхні. Це гарантує чудове зчеплення з підошвою будь-якого взуття, незалежно від того мокра або суха поверхня сходинок.
 • Зносостійкість. Плитка стійка до стирання, з легкістю справляється з великим потоком людей (велика прохідність), динамічними навантаженнями, зберігаючи свої початкові експлуатаційні характеристики.
 • Еластична структура. В результаті вдалося запобігти небажаній появі льодової кірки на поверхні сходів взимку.
 • Естетичність. Такі вироби відрізняються привабливим дизайном і виконані в різних колірних варіаціях на вибір.

Додатково разом з покриттям доцільно використовувати гумові бордюри, які виконують спеціальну функцію захисту при експлуатації сходів, ступенів та інших ділянок, розташованих на вулиці, на відкритих майданчиках. Щоб заощадити свій час, кожен замовник зможе не тільки придбати дану продукцію на сайті, але й також скористатися послугами монтажу від наших спеціалістів, котрі виїжджають за вказаною адресою.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)